Inovativní technologie zvýší bezpečnost i efektivitu výroby

Zvýšení efektivity a bezpečnosti ve firmě lze dosáhnout za pomoci inovativních technologií, které doslova změní tvář vaší společnosti. Investice do pokroku je velmi vítaná u většiny firem, kterým záleží na prestiži a spokojenosti zákazníků i zaměstnanců.

Mezi přední české specialisty v oboru patří společnost Visap s.r.o., která dokáže snížit nehodovost na pracovišti a navrhnout postup, který zajistí úsporu nákladů a lepší orientaci. Jednou z hlavních zbraní této společnosti je moderní světelné značení a bezpečnostní systémy, které dokáží upozornit na rizika.

Projektor na manipulační technice

Manipulační technika způsobí každoročně velké množství úrazů a důvodem je zejména nedostatečná přehlednost o jejím pohybu. Společnost Visap dokáže vybavit manipulační techniku projektory, které včas upozorní na její pohyb. Projektor je plně nezávislý na elektronice dané manipulační techniky a lze ho využít i na jinou techniku. Výhodou je, že lze měnit i grafické předlohy.

Výstrahy, které nikdo nepřehlédne

Jsou ve vaší firmě zóny, kam by se nemělo vstupovat nebo kde hrozí zvýšené riziko úrazu? Běžné výstražné značky se dají snadno přehlédnout, světelné značení však nikdo nepřehlédne. Projektor může výstražné upozornění promítat permanentně, ale lze ho nastavit i na pohybové spínání či na spínání v určitém intervalu. Nejste nijak omezeni v grafických předlohách a tak můžete umístit projektory po celém vašem provozu a mít klidné svědomí, že jste udělali maximum pro zajištění bezpečnosti práce. Je to vysoce účinná prevence pracovních úrazů. Nemusí se však jednat pouze o výstrahy, ale i o ukazatele směru a značky pro zlepšení orientace v provozu.

Návrh na míru

Možností pro zvýšení bezpečnosti a efektivity je mnohem více a nejlepším řešením je nechat si sestavit návrh na míru. Společnost Visap vám, kromě snížení úrazovosti, pomůže ušetřit i za školení personálu a další administrativní výdaje. Veškeré použité technologie pro inovaci jsou certifikované a stále více výrobních společností se těší z přínosů, které jim zajišťují.