I vaše reklama může být na reklamní plachtě

Potřebujete o sobě dát vědět? Není nic jednoduššího, než si objednat tisk reklamních plachet.

Tyto reklamní plachty umožňují umístění reklamy nejen na reklamní plochu, ale i na stěnu domu či plot.

Reklamní plachty

Reklamní plachty nabízejí celou řadu výhod:

  • vysoká životnost tisku i materiálu
  • odolnost vůči vodě, povětrnostním podmínkám i UV záření
  • různé velikosti dle umístění plachty

Využít můžete i různé druhy materiálů. Ke krátkodobému využití je to především PVC plachta (ekonomická verze), jejíž životnost je do jednoho roku.

Pro dlouhodobější využití jsou vhodné standardní PVC materiály, které mají životnost 3 – 5 let. Některé disponují i protiplísňovou úpravou. Další možností je mesh síťovina, která je flexibilní a jejíž životnost je 2 – 3 roky.

Řezaná grafika, která se při tisku používá, je velmi účinnou formou tisku, která efektivně zviditelní text reklamní plachty.

Reklamní plachtu si můžete objednat i z pohodlí vašeho domova. Tuto službu nabízí e-abctiskarna.cz. Předností je též prvotřídní kvalita tisku, velmi přijatelná cena, krátká doba zhotovení a ideální možnosti dodání (PPL, Zásilkovna).

Firemní bloky

Kromě toho firma nabízí i firemní bloky, které jsou oblíbené pro psaní poznámek. Pro výrobu bloků se používá ofsetový papír prvotřídní kvality, jež má ideální vlastnosti pro psaní. Bloky si můžete objednat s libovolnou grafikou i s plnobarevným tiskem, ve třech základních formátech (A4, A5, A6), s různým počtem stran (nejčastější počet je 25, 50, 100) i různým druhem vlepení (v hlavě nebo vlevo).

Firemní bloky jsou jednou z možností reklamních produktů a to především díky dobré využitelnosti i praktickému využití.

Dojem uděláte i kvalitním designem, jehož návrh vám připraví školení odborníci.

Problém není vyrobit i bloky samopropisovací.