Holosun přichází s novými lasery Holosun LS111. Co je na nich nového?

Holosun v nedávné době na trh uvedl nové laserové zaměřovače. Nahrazují staré modely LS111 G/R/IR,které tedy byly kompletně přepracovány. Co přesně se na nich změnilo? 

Proč se vyplatí laser používat?

Laserový zaměřovač dokáže velmi rychle a efektivně zlepšit vaši střelbu. Hodí se v případech, kdy potřebujete provést rychlou a pohotovou střelbu, a to prakticky bez míření. Pokud se rozhodnete laser zapnout, stačí vám jen sledovat velmi dobře viditelný paprsek. Pokud budeme předpokládat, že máte laser správně nastřelený, budete střílet prakticky jako profesionál.

Nová řada je dostupná ve všech vlnových délkách

Nová řada laserových zaměřovačů se jmenuje stejně jako předchozí (to znamená LS111), a k dostání je ve všech vlnových délkách. To znamená, že si můžete zakoupit laser v zelené či červené barvě, a také infračerveném spektru světla. 

Pokud hledáte tu nejvyšší kvalitu, můžete vsadit na titanové modely Holosun LE111, které jsou dostupné v řadě Holosun Elite. Jak již samotný název napovídá, tato řada nabízí to nejlepší a nejodolnější provedení laserových zaměřovačů v military grade řadě. Zatímco tyto laserové zaměřovače jsou vyrobeny z titanu, modely z řady Classic jsou zhotoveny z velmi kvalitního polymeru. 

Praktické příslušenství je součástí balení

V balení najdete kromě samotného laserového zaměřovače i řadu užitečného příslušenství. Za zmínku stojí například klíče pro instalaci a klíče pro korekci horizontální a vertikální osy. Nechybí ani držák baterie CR1/3N. Holosun dále do balení vkládá i dva praktické aplikátory pro tekutou závlačku, která slouží pro zafixování šroubků rektifikace. A nechybí ani užitečná vazelína pro zvýšení odolnosti těchto šroubků ve vodě. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.