Co jsou hlavní přednosti PULZE?

Zařízení na zahřívání tabáku se staly novým trendem současné doby. Přestože českému trhu vévodí klasické výrobky, objevují se v rukách uživatelů stále častěji tato nová zařízení, která se stala právě k takzvaným klasikám alternativou.

Nová generace

Průzkumy ukazují, že zařízení typu PULZE dává přednost především mladší generace. Podle odborníků za to může zvyk a nedůvěra v nové technologie ze strany generace starší. Nicméně podle predikcí během dvaceti let trhu začnou dominovat právě alternativy jako je PULZE. Důvodů, proč se právě elektronické alternativy stávají hitem mladší generace je nespočet, některé z nich nám představí tento článek.

Šetrnější alternativa ke zdraví

V první řadě zařízením na zahřívání tabáku vzrůstá oblíbenost především kvůli tomu, že jsou šetrnější ke zdraví uživatelů. Výhodou číslo jedna je rozdílný princip fungování. Tato zařízení totiž nefungují na bázi hoření a oproti klasikám, se při zahřívání tabákové náplně neuvolňuje:

  1. dehet,
  2. oxid uhelnatý.

To jistě ocení i vaše okolí, které se při vaší chvilce nestává pasivním konzumentem.

Konec zasmrádlému oblečení, prstům a žlutým zubům

Kdo si někdy vyzkoušel klasiku u sklenky vína, ten to velmi dobře zná. Dříve byly z restaurací zadýmené putiky. Druhý den ráno nejenže člověk cítil zápach ze svého oblečení, ale také z vlasů i prstů. Přestože je již od roku 2017 zákaz kouření v restauračním zařízení a s klasikami se musí ven. Naše prsty, rukávy od bund a žluté zuby ve spojení s klasikami přetrvávají. Tyto nepříjemné faktory, ale uživatel může eliminovat právě přechodem na zařízení typu PULZE. Velkým lákadlem je pro řadu lidí rovněž to, že se tato zařízení mohou používat i ve vnitřních prostorách.

Nadčasový design a dlouhá výdrž

Malé zařízení, které se hodí do jakékoliv kabelky nebo kapsy? Žádné odstrašující obrázky na krabičkách? Ano, to vše lze nalézt právě u PULZE od renomované značky Imperial Brands. Navíc tahle malá a chytrá zařízení stačí jednou za čas nabít a na jedno nabití vydrží až 20 použití.

A dál?

Přestože výše jmenované přednosti by stačily jako dostatečné důvody k přechodu na nové alternativy. Zařízení na zahřívání tabáku se mohou chlubit i dalšími výhodami.

  • Velký výběr příchutí náplní.
  • Žádný popel.
  • Konec smrdutým nedopalkům a mnoho dalšího.

Autor: Elena Gotfried