Bezpečnost je na prvním místě

Bezpečnost nemovitost, automobilu či osob se dá zajisti různým způsobem. Výhodou je, pokud ji svěříte odborníkům. Patří mezi ně také firma REX, která nabízí a zajišťuje kompletní servis sledování pomocí GPS. Více informací naleznete na stránkách Rex.eu.

Sledování vozidel

Většina z nás patří mezi majitele alespoň jednoho osobního automobilu. Někdo však využívá nejen automobily osobní, ale i další typy vozidel. Vzhledem k tomu, že se jedná vždy o poměrně vysokou investici, rádi bychom automobily ochránily proti případnému odcizení. Jednou z možností je GPS zabezpečení, o něž se postará GPS lokátor. Díky němu vždy víte, kde se právě vaše vozidlo nachází. Kromě toho umožňuje zobrazení historie pohybu. GPS lokátor lze do automobilu nainstalovat i skrytým způsobem, informace o poloze automobilu vysílá každých 30 sekund. Kromě polohy hlásí také jakýkoli pokus o vniknutí do vozidla. Automobil lze díky tomu zabezpečit proti odjetí, vozidlo nejde nastartovat.

Sledování nemovitostí

Patříte mezi majitele chaty a uvažujete nad tím, jakým způsobem ji zabezpečit proti nezvaným návštěvníkům? I s tímto problémem vám pomůže Rex. Zabezpečení lze využít nejen pro chatu, ale i garáž zahradní domek, dům nebo byt. Ideální volbou jsou nezávislé detektory, které jsou projeny s mobilním telefonem. REXhome podporuje funkci domácího alarmu.

Sledování polohy osob

Jedná se o možnost, kdy je potřeba zajistit bezpečí osoby, která se pohybuje ve venkovním prostředí nebo osoby pracující (využívají firmy pro práci v terénu). U soukromých účelů se jedná především o osoby s handicapem nebo starší věkové kategorie. Jedná se o sledování mobilního telefonu pomocí GSM, ideální je pak SOS tlačítko, po jehož stisknutí je odeslána nouzová zpráva s GPS polohou dotyčného.

Rex však nabízí i další služby. Nabídku naleznete na stránkách společnosti.