Potřebujete sehnat zaměstnance? Poradíme vám

Chtěli byste sehnat vhodné zaměstnance? Pokud to zkusíte na vlastní pěst, možná vás čeká více práce a starostí, než si myslíte. Jsou lidé, kteří hledají zaměstnance u svých známých nebo rozvěsí v okolí inzeráty. Takové hledání ovšem není dobré. Pokud máte vybrat skutečně vhodného zaměstnance, je vždy lepší, když máte z čeho vybírat.

Nábor zaměstnanců jedině online

Zaměstnance hledejte vždy online a ne pouze tím způsobem, že na firemním webu zveřejníte poptávku, ale tak, že se vydáte na místa, kde hledá práci nejvíce lidí, na pracovních portálech. Možná budete zaskočení tím, kolik pracovních portálů existuje. Někde máte vložení inzerátu zdarma, někde je velmi drahé, některé portály skoro nikdo nenavštěvuje, jiné navštíví stovky tisíc lidí. Uvědomte si, že zaměstnanec je člověk, který bude rozhodovat o vašem rozvoji a kvalitě odvedené práce, nevybírejte proto jen malé free portály, ale zajistěte si takovou inzerci, u které máte jistotu, že vám zajistí maximum zájemců.

Český specialista na personální inzerci

Nejlepší volbou je společnost 123jobs Media s.r.o., jde o českého specialistu, který provozuje rozsáhlou síť pracovních a náborových portálů jako například portály Personalistka.cz, 123jobs.cz nebo Abecedaprace.cz, které pokrývají nejen tuzemský pracovní trh, ale díky globálnímu brandu MyJobsi i ten mezinárodní, v zemích Evropské unie a Spojených státech. Přímo na webu společnosti 123jobsmedia.cz můžete shlédnout mnoho velkých a navštěvovaných pracovních portálů a vyhledávačů práce, kde vám společnosti zajistí vaše hledané pracovní nabídky a velký výběr inzerce práce.

Pro firmy portály nabízejí možnost inzerovat práci všeho druhu a na libovolný úvazek, tedy od HPP až po částečné úvazky a brigády. Společnost má bohaté zkušenosti a postará se o nalezení nejlevnější a nejrychlejší cesty k nalezení vhodných zaměstnanců bez využití personální agentury. Zapomeňte tak na běžné pracovní agentury, tato společnost se stará o výhodnou inzerci, která vám obstará pracovní sílu, kterou potřebujete a je jedno, jestli hledáte mnoho lidí nebo jen jednoho člověka do týmu. Při hledání zaměstnanců se vždy vyplatí spolupracovat s profesionály co mají v oboru inzerce práce praktické zkušenosti a skvělé recenze od návštěvníků a uchazečů o práci.