S PPC reklamou může začít i amatér, jak ovšem postupovat?

Založení webových stránek v dnešní době není těžké. Mnoho lidí si vytvoří, nebo nechá vytvořit, firemní web nebo eshop, kde nabízí služby či produkty. Po založení webu vám brzy dojde, že bez propagace si vašeho webu nikdo nevšimne. Kvalitní propagace je vždy důležitá, pokud chcete dosáhnout vysoké návštěvnosti. Pokud jste si o propagaci už něco přečetli, pravděpodobně víte že nejlepší a nejrychlejší možností k mnoha novým návštěvníkům je PPC reklama.

Znáte PPC reklamu dobře?

Tato cílená reklama je vhodná i pro nové weby a v krátké době jim může zajistit vysokou návštěvnost. Neplatíte zde za zobrazení reklam jiným uživatelům, ale jen za uživatele, kteří na reklamu kliknou a dostanou se na vaše stránky. Možná vás tato reklama zaujala, když jste ji viděli v obsahu jiných webů, často má působivou podobu videoreklamy, někdy zobrazuje zajímavé obrázky nebo konkrétní produkty. Ve vyhledávání ji zase můžete vidět v textové podobě.

Nedá se provozovat jen na Googlu, jak si mnoho lidí myslí, v tuzemsku je například populární i Sklik, viz https://www.ppcprofits.cz/reklama-seznam.

Vhodná i pro začátečníky

Nemusíte být experty na propagaci, abyste měli profesionálně vedenou PPC kampaň, stačí se obrátit na zkušenou marketingovou agenturu na ppcprofits.cz. Zajistí vám správné nastavení reklamy, spuštění i kvalitní správu, která zajistí co největší přínos. Reklamu můžete mít spuštěnou už do 5 dnů, agentura se s vámi domluví na všem důležitém, včetně rozpočtu. Budete mít neustálý přístup k reklamnímu účtu i k analytickým nástrojům. Díky agentuře budete mít jistotu, že se vám o PPC kampaň starají ti nejpovolanější z oboru. Agentura vám může pomoci zvýšit prodeje nejen pomocí PPC reklamy, ale třeba také prostřednictvím Google nákupů, více informací naleznete na https://www.ppcprofits.cz/google-nakupy.