Plechové garáže představují řadu výhod

Už jste slyšeli o plechové garáži? Mnoho lidí si staví zděné garáže, takové garáže jsou však velmi drahé, zaberou mnoho času i úsilí. Mnohem lepší volbou jsou plechové garáže, vypadají moderně, jsou velmi levné a co se týče jejich montáže, ta je velmi rychlá.

Plechové garáže vám přiveze a smontuje společnost StalConcept, která garáže vyrábí a nabízí vám celou škálu možností. Můžete si vybrat garáže všech možných rozměrů i provedení. Můžete mít plechovou garáž jak pro jeden, tak i pro dva vozy. Nabízí se modely s různých otevíráním vrat, se sedlovou střechou i se spádem dozadu nebo do strany. Dále si můžete vybírat i z mnoha barev a to jak v lesklém, tak i v matném provedení. Plechová garáž se nabízí i ve velmi vzhledném provedení s imitací dřeva, které je velmi luxusní a skvěle zapadne na každém pozemku.

Cenově výhodné řešení

Plechové garáže vás vyjdou velmi levně, mnoho modelů nepřesahuje deset tisíc korun a vy můžete mít za minimální investici plnohodnotnou garáž, která skvěle vypadá a stane se skvělým útočištěm pro váš vůz. Plechové garáže mají dlouhou životnost, jsou pevné a když do nich auto schováte, ochráníte ho tak i před zloději. Tyto garáže nemusí sloužit jen pro váš vůz, ale můžete je využít i jako prostor pro dílnu, pro zahradní nářadí, pro dřevo nebo i jako sklad pro zboží. Využití je mnoho a společnost vám může dokonce nabídnout i další řešení, například kotce pro psy. Výhodou je, že je doprava a montáž už v ceně. Vy si jen počkáte, až vám garáž přijede. Připravíte místo na vašem pozemku, pro garáž je vhodná betonová deska nebo betonové patky s přesahem 15 cm. Ukotvení je vhodné hned po smontování, za příplatek vám ho může zajistit i samotná firma. Pokud jste vždy chtěli garáž, plechové garáže jsou ideální volbou.