Je důležité cítit se při práci bezpečně

Už jste se někdy v práci zranili? Jde o nepříjemnou situaci, některé úrazy vás mohou jen na několik dní vyřadit z práce, některé vám mohou přinést celoživotní následky. Často stačí jen jediné, kvalitně se chránit. Ochranné pracovní pomůcky jsou dnes nejen snadno dustupné, ale i levné. V minulosti byly pracovní pomůcky často nevzhledné a velmi snižovaly pohodlí pří práci. Neustálý vývoj a inovace se postaraly o to, že si můžete pořídit anatomiky tvarované ochranné pomůcky z moderních materiálů, o kterých ani nebudete vědět, že je máte na sobě.

Na jaké ochranné pomůcky se zaměřit?

Práce každého člověka se liší a je třeba identifikovat, jaká nebezpečí vám nejvíce hrozí a podle toho se dostatečně chránit. Pokud pracujete ve stavebnictví, důležité jsou pro vás zajisté pracovní rukavice. Ochrání ruce před mozolami, před třískami, puchýři a utlumí nárazy nebo často zamezí poškrábání nebo pořezání. Základem by mělo být pracovní oblečení, které vám zajistí pohodlí a zároveň potřebnou ochranu.

V mnoha profesích jsou ohrožené oči, smyslové orgány jsou nejdůležitější a s jejich ochranou pomohou ochranné pracovní brýle. Mnoho lidí je nenosí, protože se jim zamlžují a tím zhoršují viditelnost, vyhněte se běžným ochranným brýlím a raději si pořiďte Straničkové brýle uvex pheos cx2. Tyto brýle jsou odolné proti zamlžení, jen tak se vám nerozbijí a při práci ani nepoznáte, že nějaké brýle máte. Vypadají velmi vzhledně a hodí se pro všechny profese, kde jsou ohrožené oči, ať už chcete pracovat s chemikáliemi nebo obrábět.

Pokud chcete ochranné pomůcky, které jsou účinné a zároveň funkční a stylové, zaměřte se na produkty od kvalitní značky uvex. Více informací i kompletní nabídku sortimentu naleznete přímo na stránkách https://www.uvex-safety.cz/cs/.