Moderní řešení pro střešní krytinu

Výběr střešních krytin je dne natolik pestrý, že si vybere každý majitel rodinného domu nebo jakéhokoli jiného objektu který má střechu sedlovou nebo i jinou. Jednou z nejmodernějších a nejkvalitnějších je plechová střešní krytina Comax, která je určena především na střechy šikmé. K jejím přednostem patří zejména nízká hmotnost, snadná a rychlá montáž a dlouhá životnost při současně dlouhodobém zachování barevné stálosti. K dalším mimořádným výhodám patří její 100% recyklovatelnost, což je v porovnání s jinými krytinami velké plus z hlediska životního prostředí.

Druhy plechové střešní krytiny

V sortimentu naleznete velkoformátové plechové krytiny pro krytí šikmých střech jsou následující typy: Comax Alukryt, Comax taška maxi, Comax Falc, Comax Klik, Comax Vlnka a Trapézové plechy Comax. U všech druhů těchto krytin je doložena kvalita materiálu příslušnými atesty a výrobní proces je řízen certifikací ISO a OHSAS.

Doplňky

Plechové střešní krytiny jsou dodávány včetně doplňkového sortimentu, který je pro správné fungování střešního pláště nezbytný. Jsou to například pojistné hydroizolační vrstvy, separační vrstvy vhodné pod velkoformátové plechové krytiny. Nechybí ani kvalitní spojovací materiál. Dále si můžete pořídit různé bezpečnostní prvky v podobě sněhových zachytávačů, střešních plošin a nášlapů pro kominíka či jiné práce na střeše. Spolu se plechovou střešní krytinou Comax lze pořídit i okapový systém ze stejného materiálu.

Objednávka a dodávka

Střechy Comax se vyrábějí ve Velvarech a v nové pobočce Jindřichův Hradec. Odtud se pak na základě objednávky dovážejí zákazníkům vlastními vozy výrobce, a to maximálně do 10 pracovních dnů od zadání zakázky. Výrobce provádí na zakázku i některé další práce, jako například dělení a převíjení lakovaného materiálu, ohýbání střešního lemování na míru a také prodává plechové tabule a svitky.