Kurýrní služba doručí vaši zásilku včas

Máte zásilku, kterou potřebujete doručit rychle a hlavně včas a nechcete se spoléhat na Českou poštu. Můžete využít služeb některé z přepravních společností nebo kurýrní službu. Kromě rychlého doručení také můžete on-line sledovat její pohyb.

Další výhodou, kterou kurýrní služba nabízí, je telefonické oznámení o doručení vaší zásilky na místo určení. Kurýrní služba Praha nabízí doručení již během několika hodin a to v závislosti na místě určení. Rozhodující pro volbu této služby je nejen přijatelná cena a rychlost doručení, ale také spolehlivost kurýrů, citlivý přístup k zásilce a pohotovost dispečinku. Další výhodou, kterou kurýrní služba nabízí, je možnost objednat si dopravu přes internet. Některé společnosti dokonce pracují on-line a vy ihned uvidíte cenu, kterou za doručení zaplatíte.

Kurýrních společností je celá řada. Jednou z nich je Intimekuryr.cz.

Proč si vybrat právě kurýrní službu intimekuryr.cz

Tato kurýrní společnost působí na trhu již delší dobu a díky tomu má s přepravou zásilek velké zkušenosti. Svým zákazníkům nabízí celou řadu výhod. Zásilky doručuje nejen na území Čech, ale i na Slovensko, do Anglie a některých dalších vybraných míst po celém světě. Služba standard doručuje vyjma dnů pracovního volna a pracovního klidu a státních svátků.

Potřebujete – li přepravu urgentní, volte službu Expres, která vám zaručí dodání zásilky na území ČR ještě tentýž den a to v případě, že zásilku dopravíte do zákaznického centra v Praze do 10:00 hodin. Obdobně je to při doručování do Bratislavy.

Pokud zvolíte Direct servis, bude vaše urgentní zásilka dopravována kdykoli a kamkoli a kurýr bude přepravovat pouze vaši zásilku. Bez časového omezení lze volit místa v Čechách, na Slovensku a po Evropě.

V nabídce společnosti naleznete i celou řadu zvláštních služeb. Velmi zajímavá je možnost celního odbavení, v případě, že je potřebné.