Jak si poradit s výběrem fotopasti?

Přemýšlíte o nákupu fotopasti? Ať už chcete ochránit váš majetek či vystopovat zvěř, je pro vás fotopast skvělou volbou. S její pomocí totiž můžete přijít na mnoho nejasností, které byste bez fotopasti jen těžko vyřešili.

Co je fotopast?

Pokud mluvíme o fotopasti, máme na mysli digitální zařízení, které je určené pro denní i noční záznam statických snímků. Fotopast dokáže pořizovat ve dne i v noci fotografie, ale také videa, která mohou být dlouhá maximálně 1 minutu. Fotopast tedy můžete umístit na místo, které potřebujete z jakéhokoliv důvodu monitorovat, ať už jde o preventivní ochranu před zloději nebo monitoring zvěře. K aktivaci fotopasti dochází díky spuštění PIR čidla ve chvíli, kdy zachytí pohyb člověka či zvířete. Snímá tepelný pohyb v zorném poli snímače.

Jak fotopast zaznamenává data?

Zajímavé je, že čidlo fotopasti není řízeno jen na základě záznamu pohybu, ale i podle teplotních změn. Vzniklé fotografie a videa jsou uloženy na SD kartě fotopasti. Pořídíte-li si nejnovější modely fotopastí mohou vám být data odesílána přímo na váš mobilní telefon nebo na e-mail. Díky nim můžete mít dokonalý přehled o místě, kde jsou fotopasti umístěny. Mezi neoblíbenější modely fotopastí patří fotopasti BUNATY.

Výběr fotopasti

Pestrou nabídku fotopastí nabízí internetový obchod fotopast.eu. Hledáte-li levnou fotopast, můžete si vybrat z modu ScoutGuard sg 520 a Acorn 3310. Obě fotopasti pořídíte do 2500 Kč. Fotopast Acorn 3310A má navíc velký barevný LCD displej a fotografie si tak můžete prohlížet rovnou na místě. Přemýšlíte-li o kvalitní fotopasti, tedy také dražší, podívejte se na fotopast BROWNING, která pořizuje opravdu kvalitní fotografie. Dobrou volbou jsou také fotopasti BUNATY vyrobeny pro Českou republiku a jejich menu je v českém jazyce.