Malešice se mohou stát příjemným zázemím pro mladé rodiny

Hledáte místo, kde byste se rádi usadili a v budoucnu založili rodinu? Samozřejmě, jako první mnoho mladých usiluje právě o naše hlavní město. Nejvíce příležitostí k rozletu totiž najdou právě zde, je jich mnohem více než v okresních nebo i krajských centrech.

Nejen atraktivní zaměstnání ale také více možností pro trávení volného času. Občanská vybavenost Prahy snese přísné západoevropské standardy a platí, že v českém prostředí je vlastně výjimečná. Určitě proto není důvod, abychom Prahu jako lokalitu z výběru vyřadili. Naopak, bude se určitě skvět na prvním místě žebříčku.

Praha nezapomíná ani na zeleň

Investice do nemovitostí je dlouhodobá a je jasné, že byt může jednou posloužit i vašim dětem nebo vnoučatům. Je třeba dívat se dopředu a mít jasnou představu. Když víte, do jakého přístavu plujete, budete mít v plachtách také příznivý vítr, jak praví známé rčení. Prodej bytů v Malešicích spěje do finiše a zbývá už jen několik málo položek k výběru. Je tedy nejvyšší čas k rozhodnutí.

Tato část Prahy má před sebou zajímavou budoucnost. Nabídne krátkou procházku historií, ale také velmi moderní zázemí po všech stránkách, které půjde vstříc hlavně mladým rodinám. Když se řekne Malešice, mnohým se určitě vybaví botanická zahrada nebo osmihektarový park lákající k odpočinku. Takže sečteno a podtrženo, zeleně je v pražských ulicích opravdu víc než dost. Zláká vás právě tohle?

Bydlení v duchu moderních trendů

Pokud vás tato nabídka zaujala, stačí jedno jediné. Kontaktovat makléře a domluvit si osobní schůzku, na které se dozvíte více. Žádná otázka tady není špatná, zvláště pokud se chcete o celém projektu lépe informovat. Lokalita je velmi zajímavá, ať už z pohledu trávení volných chvilek nebo pracovních příležitostí.