Dopřejte si relaxaci a kvalitní péči o vaše tělo v centru Prahy

Masáže a wellness představují skvělý způsob, jak si dopřát relaxaci, dokonalou péči o svoje tělo a odpočinek po dlouhém a náročném dnu.

Proč vyzkoušet masáže?

Masáže Praha 1 uvolňují napětí, zlepšují krevní oběh a tím dodávají tělu potřebné živiny a kyslík. Zlepšují celkový zdravotní stav. Podporují kvalitní spánek. Odstraňují napětí v těle a bolesti. Mají pozitivní vliv jak na svaly, tak i klouby. Podporují jejich pohyblivost. Pozitivně působí nejen na fyzické, ale i duševní zdraví. Blahodárně působí proti stresu, úzkosti a depresím. Také zlepšují náladu a podporují pocit pohody a klidu. V neposlední řadě zlepšují regeneraci organismu. Jsou vhodnou volbou po náročném tréninku, kdy uvolňují svalové napětí a zlepšují flexibilitu a sílu svalů. Zapomínat nesmíme ani na podporu imunitního systému. Mají dobrý vliv na lymfatický systém a odplavují z těla toxiny. Díky tomu snižují riziko výskytu infekcí a zlepšují celkovou odolnost organismu.

Masáže přinášejí jak okamžité uvolnění, tak mají i dlouhodobější pozitivní účinky na celkové zdraví a pohodu organismu. Nechte se hýčkat profesionálním masérem a dopřejte si čas jen pro sebe a své tělo.

M Spa – klidné relaxační lázně situované v nejvyšším patře hotelu Emblem

Wellness Praha 1 nabízí nejen svým ubytovaným hostům hotel THE EMBLEM. Čeká zde na vás fitness, wellness (sauna, pára a Kneippův chodník), relaxační místnost, střešní terasa a vířivka. To vše poskytuje dokonalý prostor pro osvěžení a relaxaci přímo v centru hlavního města. THE EMBLEM je lifestylový hotel, který poskytuje ubytování v 59 pokojích, relaxační zónu disponující různými oddechovými prostory, moderní restauraci, bar a wellness centrum. Snaží se o vytvoření pohodového místa, které je určené nejen pro ubytování, ale i relaxaci a odpočinek. Chcete-li objevovat nové zážitky, pak se vydejte právě do THE EMBLEM.